Algusleht
Laenud kinnisvara tagatisel
Kinnisvaratehingud
Raamatupidamis-teenused
Finantskonsulta-tsioonid
Äriühingute asutamine
Taotle laenu
Kontakt
LAENUD KINNISVARA TAGATISEL

OÜ Kredinaator tegeleb laenu andmisega juba seitsmendat aastat. Meie klientideks on inimesed, kes pankadest mitmesugustel põhjustel laenu ei saa - kas ei sobi tagatis või ei laeku sissetulekud panga arvele.

Kredinaatorist laenu taotlemisel peab inimesel olema pakkuda tagatis, mis võib asuda kas Lõuna-Eestis või Pärnu maakonnas. Laenu antakse üldreeglina kuni 60% pakutava tagatise väärtusest, kuid see suhe võib olla ka erinev, sõltuvalt muudest tingimustest.

Laenu andmise otsustamise juures ei soovi me tõestatud sissetulekuid, küll aga tahame me veenduda, et inimene ise oskab hinnata tema poolt võetavaid riske ja valmisolekut seda koormust kanda.

Tagatist soovime me alati ise näha, teiste kinnisvarabüroode hinnangud pole vajalikud. Sellega hoiab inimene kokku mitu tuhat krooni. Samuti ei nõua me kivi- ja paneelmaja korterite puhul kindlustust.

Vastavalt inimese soovile koostame me laenu tagastamise graafiku, mis võib olla vabagraafik, s.t. inimesel on igakuine kohustus tasuda intresse, kuid põhisummat võib tagastada kas jooksvalt suvalistes summades, või alles laenutähtaja lõpul ühe summana, või siis annuiteetgraafik, mille puhul laenusaaja maksab kogu laenuperioodi jooksul ühesuuruseid osamakseid, teades niimoodi oma kulutusi alati ette. Laenu tähtaeg sõltub eelkõige inimese enda soovist ja võimest kuus maksta. Ka annuiteetgraafiku korral võib inimene igal kuul maksta rohkem, ning enammakstud summa läheb automaatselt põhilaenu vähendamiseks. Kuna intresse arvestatakse kuujäägilt, siis on järgmise kuu intress sellega kohe väiksem.

Laenu võib alati lõpetada ennetähtaegselt, sel juhul tuleb maksta jooksva täiskuu intress ning laenuleping ongi lõppenud, mingeid trahve ega muid sanktsioone laenu varasema lõpetamise eest ette nähtud pole.

Kui kliendil tekivad raskused oma kohustuste täitmisega, on alati võimalik võtta maksepuhkust, ning tasuda ainult intresse, niikaua kui maksevõime paraneb. Vajadusel on alati võimalik ka laenulepingut pikendada ning leida teisi kompromisslahendusi raskustest väljatulemiseks.

Meie huvi ei ole inimest tema omandist ilma jätta vaid vastupidi, luua võimalusi uute väärtuste ja varade omandamiseks.

Kredinaator on alati püüdnud lähtuda laenuvõtja huvidest ning arvestada inimeste soove ja võimalusi.

Laenu otsus võetakse vastu ühe tööpäeva jooksul ja laen väljastatakse nii kiiresti kui võimalik, laenu väljastamine sõltub eelkõige notarite järjekordadest. Laenu summa väljastatakse kliendi soovil ja sõltuvalt summa suurusest kas sularahas või ülekandega kliendi arvele.

Meie pakutava teeninduse headust tõestab püsiklientide olemasolu. Paljud kliendid on juba 3-ndal või 4-ndal ringil ning pöörduvad alati tagasi meie poole.
Kinnisvaralaenude üldtingimused:
Summa suurus: 200 - 30 000 eurot
Laenuperiood: 2 kuud - 10 aastat
Intress: alates 2,5 % laenujäägilt kuus
Kinnisvara hindamine: sõltuvalt kinnisvara asukohast, min 10 eurot.
Lepingutasu: kuni 2% laenusummast (minimaalselt 10 eurot)

Hüpoteegi- või pandilepingu sõlmimisel notaritasu ja riigilõiv sõltuvad tehingu väärtusest.
Laenu vormistamiseks vajalikud dokumendid:

1. Laenutaotleja isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart);
2. Tagatise omandamist tõendavad dokumendid (ostu-müügi leping, kinkeleping, pärand jne.)
3. Tagatise omaniku isikut tõendav dokument;
4. Ühisvara korral abielutunnistus.


Tekkinud küsimuste korral võtke meiega ühendust.

OÜ Kredinaator 2004